CMR03F301JOYP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03F301JOYP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR03F301JOYP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 300PF 50V RADIAL
Podatkovni listi: CMR03F301JOYP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR03F301JOYP
Številka dela CMR03F301JOYP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 300PF 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4573 pcs Podatkovni list CMR03F301JOYP.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.118" (3.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 300pF Mica Capacitor 50V Radial
Zmogljivost 300pF