CMR04C3R0DPDR
pregled izdelka
Številka dela: CMR04C3R0DPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR04C3R0DPDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
19 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR04C3R0DPDR
Številka dela CMR04C3R0DPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6320 pcs Podatkovni list CMR04C3R0DPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Velikost / dimenzija 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.150" (3.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.331" (8.40mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 3pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 3pF