CMR04E750FPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR04E750FPDM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR04E750FPDM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
19 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR04E750FPDM
Številka dela CMR04E750FPDM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7825 pcs Podatkovni list CMR04E750FPDM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.150" (3.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.339" (8.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 75pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 75pF