CMR04F161JODP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR04F161JODP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR04F161JODP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 160PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR04F161JODP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR04F161JODP
Številka dela CMR04F161JODP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 160PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 8502 pcs Podatkovni list CMR04F161JODP.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.150" (3.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 160pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 160pF