CMR04F181JPDR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR04F181JPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR04F181JPDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
17 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR04F181JPDR
Številka dela CMR04F181JPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7414 pcs Podatkovni list CMR04F181JPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.150" (3.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 180pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 180pF