CMR05C180JPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR05C180JPDP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR05C180JPDP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
27 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR05C180JPDP
Številka dela CMR05C180JPDP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11588 pcs Podatkovni list CMR05C180JPDP.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.224" (5.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 18pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 18pF