CMR05C2R5DODP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR05C2R5DODP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR05C2R5DODP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 2.5PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR05C2R5DODP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
31 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR05C2R5DODP
Številka dela CMR05C2R5DODP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 2.5PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11852 pcs Podatkovni list CMR05C2R5DODP.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.224" (5.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 2.5pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 2.5pF