CMR05E820GPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR05E820GPDM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR05E820GPDM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR05E820GPDM
Številka dela CMR05E820GPDM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14987 pcs Podatkovni list CMR05E820GPDM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.224" (5.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 82pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 82pF