CMR05F111GPDR
pregled izdelka
Številka dela: CMR05F111GPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR05F111GPDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR05F111GPDR
Številka dela CMR05F111GPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7420 pcs Podatkovni list CMR05F111GPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.224" (5.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 110pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 110pF