CMR05F151JODP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR05F151JODP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR05F151JODP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 150PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR05F151JODP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
31 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR05F151JODP
Številka dela CMR05F151JODP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 150PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10631 pcs Podatkovni list CMR05F151JODP.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.224" (5.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 150pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 150pF