CMR05F241FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR05F241FODM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR05F241FODM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 240PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR05F241FODM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR05F241FODM
Številka dela CMR05F241FODM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 240PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12292 pcs Podatkovni list CMR05F241FODM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.224" (5.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.382" (9.70mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 240pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 240pF