CMR06F102JPDR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR06F102JPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR06F102JPDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR06F102JPDR
Številka dela CMR06F102JPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7010 pcs Podatkovni list CMR06F102JPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.20mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 1000pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 1000pF