CMR06F222FODR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F222FODR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR06F222FODR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 2200PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR06F222FODR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR06F222FODR
Številka dela CMR06F222FODR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 2200PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4354 pcs Podatkovni list CMR06F222FODR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 2200pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 2200pF