CMR06F242FODP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F242FODP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR06F242FODP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 2400PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR06F242FODP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
13 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR06F242FODP
Številka dela CMR06F242FODP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 2400PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5297 pcs Podatkovni list CMR06F242FODP.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.260" W (17.00mm x 6.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 2400pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 2400pF