CMR06F431FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F431FODM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR06F431FODM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 430PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR06F431FODM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR06F431FODM
Številka dela CMR06F431FODM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 430PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11450 pcs Podatkovni list CMR06F431FODM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 430pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 430pF