CMR06F432FPDR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR06F432FPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR06F432FPDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR06F432FPDR
Številka dela CMR06F432FPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2789 pcs Podatkovni list CMR06F432FPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 4300pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 4300pF