CMR06F751JODR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F751JODR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR06F751JODR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 750PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR06F751JODR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR06F751JODR
Številka dela CMR06F751JODR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 750PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7856 pcs Podatkovni list CMR06F751JODR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 750pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 750pF