CMR07F113FODP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR07F113FODP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR07F113FODP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 11000PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR07F113FODP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR07F113FODP
Številka dela CMR07F113FODP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 11000PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1963 pcs Podatkovni list CMR07F113FODP.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.799" L x 0.350" W (20.30mm x 8.90mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.425" (10.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.890" (22.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.011µF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 0.011µF