CMR07F562FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR07F562FODM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR07F562FODM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 5600PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR07F562FODM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
11 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR07F562FODM
Številka dela CMR07F562FODM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 5600PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4822 pcs Podatkovni list CMR07F562FODM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.291" W (19.80mm x 7.40mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.425" (10.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 5600pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 5600pF