CMR07F682JPDR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR07F682JPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR07F682JPDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR07F682JPDR
Številka dela CMR07F682JPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2745 pcs Podatkovni list CMR07F682JPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.780" L x 0.299" W (19.80mm x 7.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.425" (10.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 6800pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 6800pF