CMR08F223JPDR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F223JPDR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR08F223JPDR.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 887 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F223JPDR
Številka dela CMR08F223JPDR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 887 pcs Podatkovni list CMR08F223JPDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 1.421" L x 0.311" W (36.10mm x 7.90mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.882" (22.40mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.022µF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 0.022µF