CMR08F303FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F303FODM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F303FODM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 30000PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F303FODM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F303FODM
Številka dela CMR08F303FODM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 30000PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1288 pcs Podatkovni list CMR08F303FODM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 1.441" L x 0.350" W (36.60mm x 8.90mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.890" (22.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.03µF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 0.03µF