CMR08F433GODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F433GODM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F433GODM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 43000PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F433GODM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 927 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F433GODM
Številka dela CMR08F433GODM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 43000PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 927 pcs Podatkovni list CMR08F433GODM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.909" (23.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.043µF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 0.043µF