CMR08F473FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F473FODM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F473FODM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 47000PF 500V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F473FODM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 825 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F473FODM
Številka dela CMR08F473FODM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 47000PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 825 pcs Podatkovni list CMR08F473FODM.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.909" (23.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.047µF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 0.047µF