CMR08F563GOCR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F563GOCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F563GOCR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 56000PF 300V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F563GOCR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 714 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 714 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F563GOCR
Številka dela CMR08F563GOCR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 56000PF 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 714 pcs Podatkovni list CMR08F563GOCR.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.909" (23.10mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.056µF Mica Capacitor 300V Radial
Zmogljivost 0.056µF