CMR08F683JOCM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F683JOCM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F683JOCM
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 68000PF 300V RADIAL
Podatkovni listi: CMR08F683JOCM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F683JOCM
Številka dela CMR08F683JOCM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 68000PF 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1050 pcs Podatkovni list CMR08F683JOCM.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.917" (23.30mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.068µF Mica Capacitor 300V Radial
Zmogljivost 0.068µF