CMR08F913GPAR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR08F913GPAR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CMR MICA
Podatkovni listi: CMR08F913GPAR.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 593 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR08F913GPAR
Številka dela CMR08F913GPAR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 593 pcs Podatkovni list CMR08F913GPAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 1.051" (26.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.941" (23.90mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 0.091µF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 0.091µF