DCM423U030AC2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM423U030AC2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 42000UF 30V SCREW
Podatkovni listi: DCM423U030AC2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM423U030AC2B
Številka dela DCM423U030AC2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 42000UF 30V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4998 pcs Podatkovni list DCM423U030AC2B.pdf
Napetost - ocenjena 30V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija DCM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Višina - sedež (maks.) 4.187" (106.35mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 42000µF 30V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 42000µF