DCMC103T350FE2D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC103T350FE2D
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 350V SCREW
Podatkovni listi: DCMC103T350FE2D.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 695 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC103T350FE2D
Številka dela DCMC103T350FE2D Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 10000UF 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 695 pcs Podatkovni list DCMC103T350FE2D.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca -10%, +50%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.500" Dia (88.90mm)
Serija DCMC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 17.901A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.187" (131.75mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 22.5 mOhm @ 120Hz natančen opis 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose