DCMC223U075AF2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DCMC223U075AF2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC223U075AF2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 22000UF 75V SCREW
Podatkovni listi: DCMC223U075AF2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC223U075AF2B
Številka dela DCMC223U075AF2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 22000UF 75V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2517 pcs Podatkovni list DCMC223U075AF2B.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija DCMC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.096A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-3618
DCMC223U075AF2B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.687" (144.45mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 21.4 mOhm @ 120Hz natančen opis 22000µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21.4 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose