DCMC263U050AC2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DCMC263U050AC2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC263U050AC2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 26000UF 50V SCREW
Podatkovni listi: DCMC263U050AC2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC263U050AC2B
Številka dela DCMC263U050AC2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 26000UF 50V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4659 pcs Podatkovni list DCMC263U050AC2B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.375" Dia (34.93mm)
Serija DCMC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.648A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-4045
DCMC263U050AC2B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.187" (106.35mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18.7 mOhm @ 120Hz natančen opis 26000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18.7 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 26000µF Aplikacije General Purpose