DCMC392M400CD5F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DCMC392M400CD5F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC392M400CD5F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: DCMC392M400CD5F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC392M400CD5F
Številka dela DCMC392M400CD5F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4678 pcs Podatkovni list DCMC392M400CD5F.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija DCMC Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1772
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.125" (28.58mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.625" (117.48mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 39 mOhm @ 120Hz
natančen opis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3900µF