DCMC822M075BA5M
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMC822M075BA5M
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 75V SCREW
Podatkovni listi: DCMC822M075BA5M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMC822M075BA5M
Številka dela DCMC822M075BA5M Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 75V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2860 pcs Podatkovni list DCMC822M075BA5M.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija DCMC Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.875" (22.23mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.187" (55.55mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8200µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 8200µF Aplikacije General Purpose