DCMX532U450DF2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMX532U450DF2B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 5300UF 450V SCREW
Podatkovni listi: DCMX532U450DF2B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 859 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMX532U450DF2B
Številka dela DCMX532U450DF2B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 5300UF 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 859 pcs Podatkovni list DCMX532U450DF2B.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija DCMX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.687" (144.45mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 5300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 5300µF Aplikacije General Purpose