DLR1P33J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DLR1P33J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLR1P33J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: DLR1P33J-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DLR1P33J-F
Številka dela DLR1P33J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5865 pcs Podatkovni list DLR1P33J-F.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.374" W (16.50mm x 9.50mm) Serija DLR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.768" (19.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose