DME1W2P7K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME1W2P7K-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DME1W2P7K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: DME1W2P7K-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DME1W2P7K-F
Številka dela DME1W2P7K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4618 pcs Podatkovni list DME1W2P7K-F.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 65V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm) Serija DME
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 2.7µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 2.7µF Aplikacije General Purpose