DME4S27K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME4S27K-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DME4S27K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: DME4S27K-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DME4S27K-F
Številka dela DME4S27K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.027UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4838 pcs Podatkovni list DME4S27K-F.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.217" W (10.30mm x 5.50mm) Serija DME
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.027µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije General Purpose