DME6S33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME6S33K-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DME6S33K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: DME6S33K-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DME6S33K-F
Številka dela DME6S33K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166483 pcs Podatkovni list DME6S33K-F.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.256" W (12.50mm x 6.50mm) Serija DME
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-3200
DME6S33K-F-ND
DME6S33KF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.528" (13.40mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose