DMM1W10K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM1W10K-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMM1W10K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: DMM1W10K-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DMM1W10K-F
Številka dela DMM1W10K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 10UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4082 pcs Podatkovni list DMM1W10K-F.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 65V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) Serija DMM
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.220" (31.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 10µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose