DMT1P33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMT1P33K-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMT1P33K-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: DMT1P33K-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMT1P33K-F
Številka dela DMT1P33K-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80401 pcs Podatkovni list DMT1P33K-F.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 65V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.941" L x 0.390" W (23.90mm x 9.90mm) Serija DMT
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 0.795" (20.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.654" (16.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.33µF