DPFF12S33J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF12S33J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPFF12S33J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 1.2KVDC RAD
Podatkovni listi: DPFF12S33J-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPFF12S33J-F
Številka dela DPFF12S33J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 1.2KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5315 pcs Podatkovni list DPFF12S33J-F.pdf
Voltage Rating - DC 1200V (1.2kV) Voltage Rating - AC 475V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.701" L x 0.630" W (43.20mm x 16.00mm) Serija DPFF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.094" (27.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.033µF Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije High Pulse, DV/DT