DPFF6S12J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF6S12J-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DPFF6S12J-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: DPFF6S12J-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DPFF6S12J-F
Številka dela DPFF6S12J-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4206 pcs Podatkovni list DPFF6S12J-F.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.949" L x 0.500" W (24.10mm x 12.70mm) Serija DPFF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.012µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije High Pulse, DV/DT