DSF050J184
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSF050J184
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC RADIAL
Podatkovni listi: DSF050J184.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DSF050J184
Številka dela DSF050J184 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5007 pcs Podatkovni list DSF050J184.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm) Serija DSF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked natančen opis 0.18µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije General Purpose