EDLSD104V5R5C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
EDLSD104V5R5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDLSD104V5R5C
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP 100MF 5.5V THROUGH HOLE
Podatkovni listi: EDLSD104V5R5C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EDLSD104V5R5C
Številka dela EDLSD104V5R5C Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP 100MF 5.5V THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4418 pcs Podatkovni list EDLSD104V5R5C.pdf
Napetost - ocenjena 5.5V Toleranca -
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.413" Dia (10.50mm)
Serija SD Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can - Vertical delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 75 Ohm @ 1kHz natančen opis 100mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 75 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
Zmogljivost 100mF