ESRD2R2M16B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRD2R2M16B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESRD2R2M16B
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM POLY 2.2UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: ESRD2R2M16B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESRD2R2M16B
Številka dela ESRD2R2M16B Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM POLY 2.2UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4414 pcs Podatkovni list ESRD2R2M16B.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija ESRD
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 110 mOhm
natančen opis 2.2µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 110 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2.2µF