ESRE221M04XR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRE221M04XR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESRE221M04XR
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: ESRE221M04XR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESRE221M04XR
Številka dela ESRE221M04XR Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37183 pcs Podatkovni list ESRE221M04XR.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija ESRE
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.161" (4.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm
natančen opis 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF