FCP0805C682G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
FCP0805C682G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCP0805C682G
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 2% 16VDC 0805
Podatkovni listi: FCP0805C682G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCP0805C682G
Številka dela FCP0805C682G Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 6800PF 2% 16VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 577168 pcs Podatkovni list FCP0805C682G.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±2% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FCP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.09mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS) natančen opis 6800pF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije High Frequency, Switching