FCP1206C273G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
FCP1206C273G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCP1206C273G
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 2% 16VDC 1206
Podatkovni listi: FCP1206C273G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCP1206C273G
Številka dela FCP1206C273G Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.027UF 2% 16VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419332 pcs Podatkovni list FCP1206C273G.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±2% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FCP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS) natančen opis 0.027µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije High Frequency, Switching