FCP1210C563G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
FCP1210C563G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCP1210C563G
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.056UF 2% 16VDC 1210
Podatkovni listi: FCP1210C563G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCP1210C563G
Številka dela FCP1210C563G Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.056UF 2% 16VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 464511 pcs Podatkovni list FCP1210C563G.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±2% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FCP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS) natančen opis 0.056µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS) 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije High Frequency, Switching