HVMLS272M075EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS272M075EB0A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVMLS272M075EB0A
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 75V FLATPACK
Podatkovni listi: HVMLS272M075EB0A.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 558 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVMLS272M075EB0A
Številka dela HVMLS272M075EB0A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 75V FLATPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 558 pcs Podatkovni list HVMLS272M075EB0A.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 17.6A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer FlatPack, Tabbed delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.000" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 46 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2700µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 46 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2700µF